sosyal medya reklamları

Dijital dünya uçsuz bucaksız bir deniz önünüzde ki sonsuz fırsatlardan en iyi yararlanmanıza yardım etmek için artık              var.

 

Dijital reklamcılığın bildiğimiz geleneksel reklamcılıktan en önemli farkı sizin reklamlarınızı herkese değil potansiyel müşterilerinize ulaştırabilmek.

 

Günümüz dünyasında insanların ekrana bakış süreleri günlük 4-5 saate gelmiş durumda. Ancak bu saat dilimi içinde önemli olan kısa sürede yaratıcı reklamlarla müşterilerin karşısına çıkmak ve sosyal medyada çarpıcı reklamları viral haline getirip insanların kendi arasında bu reklamları paylaşmasını sağlamak.Biz yeni nesilin isteklerini ve onları nasıl karşılayacağımızı biliyoruz.

                Reklamları

 

Facebook uzun yıllardır dünyada ve Türkiye'de kullanılan en aktif sosyal medya platformlarından birisi ve kullanıcılar facebook reklamlarına giderek dahada aşina olmaya başladılar. Facebook reklamları, işletmelere markalarını sosyal medyada yükseltmeleri için hızlı ve etkili bir yol sunuyor.

                  Reklamları

Türkiye'deki 38 milyon kullanıcı sayısıyla en fazla zaman geçirilen instagramın en güçlü taraflarından biri olan Instagram reklamları görsel ve işitsel zenginliğin bir arada olması ile kullanıcılarla olan etkileşiminizi en yüksek noktaya çekiyor.Instagram da kullanıcıların %70'i bir markayı arıyor, %80'i bir işletmeyi takip ediyor ve %60'ı yeni bir ürünü Instagram sayesinde tanıyor. Instagram da görsel, döngü, video veya hikaye reklamlarıyla potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

 
tidopi
kisspng-logo-facebook-website-vector-gra
Instagram
 
youtube reklamları

Reklamınızın geçilmesini istemiyorsanız kullanıcılara merak edecekleri, izlemeye devam etmek isteyecekleri ve sevecekleri bir içerik üretmelisiniz. 5 saniye içerisinde kullanıcıya reklamınızı sevdirmeniz gerekiyor.Biz müşterilerinize neyi nasıl sevdiriceğimizi biliyoruz çünkü bizim sıradışı fikirlerimiz var.Kısa ve etkileyici bir reklamla akılda kalmak konuşulmak sosyal medya kullanıcıları arasında paylaşılıp viral olmak isterseniz              sizin için burada.

tidopi3_edited.png
 
sosyal medya danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya kavramı ve bu kavramı oluşturan kanallar hayatımızda her geçen gün daha fazla yer ediniyor. Bugün Türkiye’de yaklaşık 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı bulunmakta ve bu kullanıcılar ortalama olarak günlerinin 2 saat 46 dakikasını sosyal medya mecraların da geçirmekte.Sosyal medya danışmanlığımız sayesinde işletmenizin dijital dünyadaki müşterilerinizi bulun ve onların yüksek etkileşim ile ürünlerinizi ve markanızı tanımasını sağlayıp bilinirliğinizi ve satışınızı arttırın.

 
Video Prodüksiyon Hizmeti

Video Prodüksiyon Hizmeti

Geleneksel reklamcılığın dışında yenilikçi fikirlerle günümüz trendlerinde akılda kalıcak, izleyenlerin seveceği ve arkadaşlarıyla paylaşabileceği reklam filmlerine sahip olmanız için tek yapmanız gereken                 'ye ulaşmak.

tidopi3_edited.png
Kurumsal Tanıtım Filmi
 

Kurumsal Tanıtım Filmi

Beklentilerinizi doğru anlayıp en ince ayrıntısına kadar planlayıp yaratıcı fikri bulup şekillendirip kabul ettiğimiz her projeyi aynı heyecanla sahiplenir, yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumunuzda

çalışan herkesi heyecanlandıracak ve motivasyonunu arttıracak projeler için               var.

tidopi3_edited.png
Yaratıcı 360 Derece Reklam Kampanyası
 

Yaratıcı 360 Derece Reklam Kampanyası

Günümüzde dijitalleşen pazarlama stratejileri ile birlikte bütünleşik pazarlama iletişiminden temellerini alan 360 derece Pazarlama önem kazandı. 360 derece pazarlama doğrudan pazarlamada kullanılan iletişim materyallerinin birbiriyle uyum içinde marka ve pazarlama karmasının diğer unsurları ile birleştirilme sürecidir.

Reklam, tanıtım, etkinlikler ve pazarlamaya dair bütün unsurları içine alan 360 derece pazarlama ile müşterinizle iletişim kurarken her kanalda var olacaksınız ve onlara her kanal aracılığı ile dokunacaksınız.

360 derece pazarlama yöntemimizle müşterilerinizin satın alma davranışlarına etki edecek stratejiler geliştiriyoruz. Bu stratejilerle reklam kampanyalarınızın dijital mecralarda devamlılığını ve müşteri odaklılığını sağlamayı hedefliyoruz.

Bizimle Çalışmak Isterseniz

Tel: 0090 544 678 32 89

Email: tidopi@gmail.com

Bayşaş 216 Deluxe C 99 Barış Sk. No:7, 34720 Kadıköy/İstanbul 

Success! Message received.